درباره ما

شرکت طراحان مدیریت افق نوین به شماره ثبت 513868 وشناسه ملی14007001849 ؛با استفاده از خبرگان حوزه سلامت و مدیریت در زمینه تخصصی مدیریت استراتژیک سازمان ها بویژه سازمان های بهداشتی و درمانی که متولیان اصلی حفظ و ارتقای سلامت جامعه هستند ؛ با هدف غایی تحول در نظام مدیریتی و توان افزایی مدیران و کارکنان فعالیت می نماید.
این مجموعه یکی از شرکت های کاملاً تخصصی در خدمات مشاوره ای مدیریتی منحصر به فرد و متمایز با هدف ایجاد سازمان های موفق و برتر است. از جمله فعالیت های عمده این شرکت طراحی و آموزش مدیریت استراتژیک ؛ تدوین و آموزش برنامه ریزی استراتژیک در بخش های مدیریت راهبری عالی ؛ سرمایه انسانی؛ برند و ارتباط با مشتری ؛ کیفیت خدمات؛ تکنولوژی و سامانه های استراتژیک ونیز مدیریت هزینه ها در راستای تحول استراتژیک می باشد.
ما در زمینه طراحی نرم افزار سامانه های هوشمند مدیریتی و همچنین طراحی ؛تجهیز ؛ راه اندازی ؛ مدیریت و راهبری مراکز درمانی و ارائه خدمات مشاوره ای مرتبط کارامد هستیم.


ماموریت:

ما به عنوان برترین شرکت مشاوره‌ای با ارائه بالاترین کیفیت خدمات حرفه‌ای و به روز، در حوزه مدیریت سلامت و سیستم‌های یکپارچه هوشمند مدیریتی در سازمان‌ها، بیمارستان‌ها و سایرمراکز درمانی در سراسر کشور و منطقه فعالیت می‌نماییم. ما با استفاده از خبره‌ترین کارشناسان و با بهره مندی از مدیریت دانش و با تعامل با ذینفعان و نیز برخورداری از شبکه ارتباطی گسترده و فعال با شرکت‌های بین المللی، سرآمد هستیم.


چشم انداز:

مطمئن‌ترین انتخاب سازمان‌ها در زمینه مدیریت نوین بخصوص در حوزه سلامت در کشور و منطقه

ارزش های ما


1- امانتداری

2- حمایت از مشتریان

3- تمایز و ارزش آفرینی

4- رشد و بهبود مداوم


دانلود کاتالوگ

با ما در تماس باشید


Contact now