خدمات ما

home_business2_hiw_31

مدیریت تحول

home__12

برگزاری دوره‌های MBA/DBA

home_business2_hiw_23

کارگاه و دوره های آموزشی

home_business2_hiw_14

همفکری و همکاری

مدیریت تحولمدیریت بیمارستان‌ها و محیط‌های درمانی یکی از پیچیده‌ترین و پر چالش ترین حوزه‌های کسب و کار است که نیازمند زیر ساخت‌های مدیریتی و اجرایی می‌باشند.
شرکت طراحان مدیریت افق نوین براساس منشور تحول استراتژیک در شش محور کلیدی ذیل مشاوره مدیریتی به شرکت/سازمان شما خواهد داد.
1- مدیریت راهبری عالی سازمان
2- مدیریت سرمایه انسانی
3- مدیریت برند و ارتباط با مشتری
4- مدیریت کیفیت خدمات
5- مدیریت تکنولوژی و سامانه‌های استراتژیک
6- مدیریت هزینه‌ها

فرم درخواست مشاوره مدیریتی

برگزاری دوره‌های تخصصی مدیریت کسب و کار سلامت شامل MBA/DBA در عصر پر جالش امروزی ؛ سازمانی سالم خواهد بود که "به طور استراتژیک نگرش و عملکرد کارکنان خود را با اهداف اصلی کسب و کار آن سازمان همسو سازد و آن را از طریق محورهای مبتنی بر حمایت رهبری؛ افزایش توانمندی و ارتقای مهارت های تحلیلی و ادراکی مدیران؛ توسعه فرهنگ یادگیری، ارتقای کیفیت زندگی کار ی ؛ نهادینه سازی مهارت های اثر بخش منابع انسانی و در نهایت تبدیل مدیران وکارکنان سازمان به راهبران بازار کسب و کار بدست آورد و این مهم با ارتقای دانش کسب و کار مدیران تصمیم ساز ؛بصورت آکادمیک و حرفه ای محقق خواهد شد .

فرم دوره DBA/MBA

برگزاری کارگاه های آموزشیسازمان‌هایی پویا و یادگیرنده خواهند بود که بر روی منابع انسانی سرمایه گذاری کرده و کارکنانی به روز و متعهد را پرورش داده باشند. کارکنان ما همانند فرزندان ما هستند؛ پس باید برای رشد و توسعه شغلی آنان برنامه ریزی کرد.

فرم درخواست برگزاری کارگاه ها در سازمان ها

همکاری و همفکریدر صورت تمایل به همکاری با شرکت طراحان مدیریت افق نوین، فرم زیر را تکمیل و ارسال بفرمایید. ما در اقصی نقاط کشور نماینده فعال می‌پذیریم.

با ما در تماس باشید


همین حالا تماس بگیرید